Poduszki puchowe

Poduszki puchowe

Poduszka puchowa - komfort snu w dużej mierze zależy od poduszki na jakiej śpimy.

 

W naszym sklepie znajdziesz poduszki z puchu, z półpuchu oraz poduszki z pierza dartego. Sprawdź naszą ofertę już dziś.

Nasze poduszki z wypełnieniem puchowym zostały stworzone z myślą o Twojej wygodzie. Do ich stworzenia zostały zastosowane materiały najwyższej jakości. Wypełnienie naszych poduszek puchowych stanowi głównie puch gęsi (uznawany za najlepsze wypełnienie poduszek) i ewentualne domieszki. Poszycie poduszki z puchu zostało wykonane z inletu, w taki sposób, aby zapobiec wydostaniu się wypełnienia na zewnątrz.

 

Poduszki puchowe w naszym sklepie dzielimy na:

Poduszki półpuchowe, których wsad zrobiony jest z mieszanki puchu i drobnych piórek w proporcjach 50% puchu gęsiego i 50% pierza. Idealna dla osób, które preferują spać wysoko.

 

Poduszki puchowe z wypełnieniem z mieszanki puchu i drobnych piórek w proporcjach 80% puchu gęsiego i 20% drobnych piórek. Przeznaczona dla osób, które preferują spać umiarkowanie wysoko.

 

Poduszki puchowe LUX z 100% puchu gęsiego, gdzie wkład pozyskano z 100% puchu gęsiego najwyższej jakości. Puch gęsi pochodzi tylko od polskich, sprawdzonych i wiarygodnych hodowców. Produkt głównie dla osób, które lubią spać umiarkowanie wysoko.

 

Poduszki z pierza dartego, naturalny wkład do produkcji którego użyto 50% z puchu gęsiego i 50% z pierza dartego. Głównie dla osób, które preferują spać wysoko.

Poduszki puchowe

Poduszki puchowe wypełnione najwyższej jakości puchem D01, poduszki z pierza dartego, poduszki z puchu z domieszką. ✅ Polski produkt. Najwyższa jakość.
navigation