Kołdry puchowe

Kołdry puchowe

Ciepłe kołdry puchowe, komfortowy sen w przystępnej cenie.

 

W naszej ofercie znajdziesz kołdry puchowe z wypełnieniem najwyższej jakości puchu z niewielką domieszką drobno posiekanych piórek.

Puch jest najczęściej stosowanym materiałem na kołdry z wypełnieniem naturalnym. Jest to spowodowane tym, iż puch zapewnia doskonałe właściwości izolacji ciepła przy jednocześnie niskiej wadze.

 

Jak zbudowana jest nasza kołdra puchowa.

Nasze kołdry puchowe mają idealnie dobraną wagę wsadu do powierzchni, dzięki czemu zapewniona jest odpowiednia cyrkulacja powietrza, kołdra jest niezwykle ciepła oraz przytulna.

Oferowane kołdry puchowe są niezwykle sprężyste i odporne na zagniecenia a co za tym idzie kołdra będzie nam służyć przez lata.

Kołdry puchowe są produkowane w konstrukcji kasetowej tzn. podzielona jest na mniejsze części poprzez wszytą taśmę, która łączy dolny i górny materiał ze sobą. W każdej ze sekcji jest umieszczona taka sama ilość puchu. Dzięki takiemu rozwiązaniu, puch jest rozmieszczony równomiernie, bez obawy zbicia się wypełnienia w jednym miejscu.

 

Puch w naszych kołdrach puchowych jest odpowiednio prany i sterylizowany, dzięki czemu bez obaw Ty i Twoi bliscy możecie korzystać z oferowanych przez nas produktów. Kołdry puchowe pierzemy w temperaturze do 40°C, nie należy ich chlorować oraz prasować. Dozwolone i wskazane jest natomiast czyszczenie chemicznie.

 

W sklepie z kołdrami dopoduchy znajdziesz kołdry puchowe w wymiarach:

  • kołdra puchowa 140x200
  • kołdra puchowa 160x200
  • kołdra puchowa 180x200
  • kołdra puchowa 220x200

Wagi wsadu to w zależności od rozmiaru kołdry puchowej od 1,6kg do 3,0kg Puchu gęsiego 100%.

 

Kołdry puchowe dodatkowo możemy podzielić na letnie i zimowe:

  • kołdry puchowe letnie 140x200 i 160x200 dla wagi wsadu 1,6kg
  • kołdry puchowe zimowe 140x200 i 160x200 dla wagi wsadu od 2,0kg do 2,5kg
  • kołdry puchowe letnie 180x200 i 220x200 dla wagi wsadu 2,0kg
  • kołdry puchowe zimowe 180x200 i 220x200 dla wagi wsadu od 2,5kg do 3,0kg

Jest to tylko podział umowny, przy wyborze klient powinien kierować się także własnymi upodobaniami i potrzebami.

 

UWAGA! Szukasz kołdry o niestandardowych wymiarach zadzwoń do nas lub napisz, podaj nam szczegóły, a my przygotujemy dla Ciebie specjalną ofertę. Szyjemy kołdry w dowolnych rozmiarach i o dowolnych wagach wsadu. Tylko u nas to Ty wybierasz jaką kołdrę chcesz mieć.

Kołdry puchowe

Kołdry puchowe - komfortowy sen w przystępnej cenie. Wypełnienie kołdry puchowej stanowi w 80% puch gęsi oraz domieszka 20% drobnych piórek.
navigation