Kołdry z pierza dartego

Kołdry z pierza dartego

Tradycyjne kołdry z pierza dartego od polskiego producenta.

 

Kołdry z pierza dartego w swoim składzie zawierają pierze, piórka półpuchowe oraz piórka podskubowe. Oferowane kołdry z pierza są produktami w 100% polskimi. Materiał wypełnienia pochodzi od polskich dostawców, z ferm znajdujących się gównie w regionie Mazur i wschodniej Polsce.

 

Kołdry z pierza dartego charakteryzują się niezwykłą izolacją ciepła przy czym zapewniają odpowiednia cyrkulację powietrza. Pierze przed wykorzystaniem jako wsad kołdry jest odpowiednio prane, odtłuszczane oraz sterylizowane.

 

Poszycie kołder jest wykonane z bawełny o bardzo gęstym splocie, sprawia to, dzięki temu wypełnienie nie wydostaje się na zewnątrz. Kołdry obszyte są na zewnątrz białą bizą co stanowi element dekoracji, a także dodatkowo pełni funkcję uszczelniającą. Wszystkie kołdry z pierza mają konstrukcje kasetonową, czyli górny materiał z dolnym jest zszyty za pomocą specjalnej taśmy, zapobiega to przemieszczaniu się wypełnienia i zbijania się go w jednym miejscu. Kołdra jest podzielona na mniejsze kwadraty, w każdym z nich jest taka sama ilość pierza.

 

Mamy dla Ciebie kołdry z pierza dartego w wymiarach:

  • kołdra z pierza 140x200
  • kołdra z pierza 160x200
  • kołdra z pierza 180x200
  • kołdra z pierza 220x200

Wagi wsadu to w zależności od rozmiaru kołdry od 2,0kg do 3,0kg pierza gęsiego.

 

UWAGA! Szukasz kołdry o niestandardowych wymiarach zadzwoń do nas lub napisz, podaj nam szczegóły, a my przygotujemy dla Ciebie specjalną ofertę. Szyjemy kołdry w dowolnych rozmiarach i o dowolnych wagach wsadu.

Kołdry z pierza dartego

Kołdry z pierza dartego w składzie zawierają pierze, piórka półpuchowe oraz piórka podskubowe. Oferujemy kołdry z pierza w rozmiarach 140x200, 160x200, 180x200
navigation