Poduszki antyalergiczne

Poduszki antyalergiczne

Poduszki antyalergiczne komfort Twojego snu.

 

Przy kompletowaniu zestawu do naszej kołdry warto dobrać odpowiednią i komfortową poduszkę, gdyż to ona w dużej mierze odpowiada za to czy rano wstajemy wypoczęci i szczęśliwi. Przy wyborze kołdry czy poduszki antyalergicznej pamiętaj, że blisko 1/3 swojego życia spędzasz w łóżku. Bardzo ważne jest na czym leżysz i czym się okrywasz, wybierz tylko najwyższej jakości produkt i ciesz się zdrowiem i komfortowym snem.

 

Nasze poduszki antyalergiczne wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Wypełnienie poduszek stanowi granulat silikonowy Fillball. Zapewnia on niezwykłą sprężystość oraz miękkość naszej poduszce, a przede wszystkim odpowiedni przepływ powietrza. Poduszka idealnie dopasowuje się do ruchów oraz kształtu głowy co stanowi wsparcie dla naszego odcinka szyjnego kręgosłupa.

 

Waga wsadu jest idealnie dobrana do wielkości poduszki. Wychodzimy na przeciw naszym klientom, teraz to Ty możesz zdecydować o ilości wsadu w swojej poduszce antyalergicznej. Jeżeli uznasz, że jest go za dużo, bez problemu można ująć odpowiednią jego ilość, umożliwia to suwak zamontowany w poduszce.

Z naszymi produktami łatwo utrzymasz czystość i higienę, poduszki antyalergiczne z wypełnieniem FillBall można prać w wysokiej temperaturze.

Poduszki antyalergiczne

Nasze poduszki antyalergiczne wykonane są z doskonałej jakości materiałów. Wypełnienie poduszek stanowi granulat silikonowy Fillball.
navigation