Kołdry letnie

Kołdry letnie

Miękka i lekka kołdra letnia, idealna na cieplejsze noce.

Każdy z nas potrzebuje komfortowego snu aby w ciągu dnia czuć się wyspanym i wypoczętym. Dlatego warto zakupić kołdrę dobraną do odpowiedniej pory roku. Nasze kołdry letnie mają wiele zalet, przede wszystkim jest lekka, cienka a zarazem puszysta, idealnie będzie się nadawać na upalne noce. Pod naszymi kołdrami letnimi nie będziemy się przegrzewać oraz pocić dzięki wysokiej jakości wypełnieniu włókniną HOLLOW. Włóknina ta wyróżnia się niezwykłą sprężystością oraz tym iż nie przyciąga kurzu.

 

Wypełnienie kołdry letniej wykonane z włókniny o gramaturze 200g i wadze wsadu od 0,60kg do 0,95kg w zależności od rozmiaru. Pokrycie wykonane z wysokiej jakości mikrofibry, miękkie i przyjemne w dotyku zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta.

 

Oferujemy kołdry letnie w uniwersalnych rozmiarach.

W naszym asortymencie znajdziesz kołdrę w rozmiarze dopasowanym do Twojego łóżka oraz do Twoich potrzeb, każdy znajdzie coś dla siebie:

  • kołdry letnie 140x200cm,
  • kołdry letnie 160x200cm,
  • kołdry letnie 180x200cm,
  • kołdry letnie 220x200cm.

Kołdry letnie

Miękka i lekka kołdra letnia, idealna na cieplejsze noce. Wypełnienie kołdry letniej wykonane z włókniny HOLLOW o gramaturze 200g i wadze wsadu 0,60 - 0,95kg
navigation