Kołdry półpuchowe

Kołdry półpuchowe

Doskonałe rozwiązanie dla osób szukających ciepłej kołdry puchowej w niskiej cenie.

 

Kołdry półpuchowe wykonane są z najwyższej jakości puchu oraz drobnych piórek w proporcjach 50/50. Puch gęsi jest świetnym izolatorem cieplnym, o czym wiedziały już nasze babcie. Gęsi puch jest stosowany przy wypełnianiu kołder od wieków. Prócz wspomnianych właściwości zapewnia on nam odpowiednią cyrkulację powietrza. Dużym walorem kołder naturalnych jest ich sprężystość oraz odporność na zagniecenia dzięki czemu będziemy się nią cieszyć wiele sezonów.

 

Nasze kołdry półpuchowe są produkowane w konstrukcji kasetowej, czyli zastosowana jest specjalna taśma między górną a dolną warstwą materiału (tak zwany ciepły szew), to on zapewnia równomierne rozłożenie puchu w oferowanych kołdrach.

Puch jest prany oraz odpowiednio sterylizowany, dzięki temu kołdra półpuchowa jest bezpieczna dla użytkowników.

 

Na dopoduchy.pl oferujemy kołdry półpuchowe w standardowych wymiarach:

  • kołdra półpuchowa 140x200
  • kołdra półpuchowa 160x200
  • kołdra półpuchowa 180x200
  • kołdra półpuchowa 220x200

Wagi wsadu to w zależności od rozmiaru kołdry półpuchowej od 1,6kg do 2,5kg.

 

UWAGA! Szukasz kołdry o niestandardowych wymiarach zadzwoń do nas lub napisz, podaj nam szczegóły, a my przygotujemy dla Ciebie specjalną ofertę. Szyjemy kołdry w dowolnych rozmiarach i o dowolnych wagach wsadu. Tylko u nas to Ty wybierasz jaką kołdrę chcesz mieć.

Kołdry półpuchowe

Kołdry półpuchowe wykonane są z najwyższej jakości puchu oraz drobnych piórek w proporcjach 50/50. Oferujemykołdry półpuchowe 140x200, 160x200, 180x200, 220x200
navigation