Kołdry Duo

Kołdry Duo

Kołdra Duo, uniwersalny wybór w przystępnej cenie

Kołdra Duo składa się z dwóch kołder letnich spiętych razem za pomocą wygodnych nap, które ekspresowo możesz spiąć lub rozpiąć. Pozwala to na rozłożenie kołdry na dwie osobne kołdry letnie lub użytkować je jako jedną podwójną kołdrę, która zapewni nam komfortowy sen w bardziej chłodnie dni. Kołdry 2w1 coraz bardziej zyskują na popularności, głównie dzięki swojej uniwersalności, już nie musisz kupować dwóch kołder i zmieniać je sezonowo.

 

Nasze kołdry są niezwykle puszyste oraz sprężyste, a zarazem odporne na zagniecenia. Jest to możliwe dzięki antyalergicznemu wypełnieniu Hollow. Kołdry z takim wypełnieniem są idealne dla alergików, można prać je w wysokiej temperaturze, dzięki temu w prosty sposób niszczymy szkodliwe drobnoustroje. Polecane osobom

Wszystkie nasze kołdry pakowane są w wygodne, zapinane na ekspres walizki, dołączane do każdej kołdry antyalergicznej gratis. Dzięki temu łatwiej nasze produkty przechowywać. Elegancka walizka sprawia, że kołdra Duo idealnie nadaje się na prezent dla Twoich bliskich. 

 

W sklepie dopoduchy oferujemy kołdry DUO w rozmiarach:

  • kołdry 2w1 140x200,
  • kołdry 2w1 160x200,
  • kołdry 2w1 180x200,
  • kołdry 2w1 220x200.

Kołdry Duo

Kołdra Duo składa się z dwóch kołder letnich spiętych razem za pomocą wygodnych nap. Wypełnienie kołdry duo stanowi wysokopuszysta włóknina Hollow.
navigation