Dopoduchy - więcej o naszym sklepie

Sklep dopoduchy zajmuje się hurtową i detaliczną sprzedażą wysokiej jakości polskich kołder. Specjalizujemy się w sprzedaży wyrobów z puchu, półpuchu i pierza dartego. W naszej ofercie znajdziesz najpopularniejsze rozmiary kołder puchowych, kołder antyalergicznych. Polecamy przede wszystkim nasze wyroby naturalne, luksusowe kołdry puchowe 100% puchu, kołdry półpuchowe i kołdry z pierza dartego. W naszej sklepie znajdziesz także poduszki i jaśki puchowe oraz poduszki antyalergiczne. Dzięki nam skompletujesz pełny zestaw do swojej sypialni. 

 

Jeśli odwiedziłeś nasz sklep z kołdrami, ale nie wiesz, która kołdra będzie dla Ciebie najlepsza skontaktuj się z obsługą naszego sklepu telefonicznie, mailowo lub poprzez chat online. Nasz doradca pomoże dokonać odpowiedniego wyboru oraz odpowie na wszystkie Twoje pytania.

 

Kupując produkty w sklepie dopoduchy masz pewność, że otrzymasz najwyższej jakości polski produkt, a nie tani zamiennik, otrzymujesz pełną gwarancję na zakupiony towar. Wspieraj polskie firmy, a przy tym ciesz się zdrowym, bezpiecznym i komfortowym snem.

 

Oprócz klientów detalicznych zaopatrujemy w wyposażenie sypialni domy wczasowe, hotele, szpitale. Jeśli jesteś zainteresowany ofertą hurtową napisz lub zadzwoń przygotujemy dla Ciebie konkurencyjną propozycję cenową.

navigation